Elektroniczna Kronika Gminy Białaczów.
News Search:
Strona Główna · Historia - czy Hitler był w Białaczowie? · Znani z Białaczowa · Artykuły · Download · Linki · Galeria · OGŁOSZENIAKwiecie� 23 2024 18:45:34
Obecny adres IP
44.210.99.209
Nawigacja
Statut
Ogłoszenia drobne
Strona Główna
Pogoda - Białaczów
Historia - czy Hitler był w Białaczowie?
Oświadczenie
LKS Białaczów
Kontakt
Szukaj
OGŁOSZENIA
Archiwum newsów
NASZE INICJATYWY
NOSTALGIA BAND
Ostatnie Artykuły
"Przeniknąć siebie...
Melancholia końca r...
Diagnoza stanu rzeczy.
Stracone pokolenie?
Nasze dzieci - nasz...
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 326
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Kaszmir
Orkiestra dęta
Najnowszy Album


Parczów
Losowa fotografia
Zaprzyjaźnione strony
Szkoła Podstawowa w Białaczowie
Szkoła Podstawowa - Miedzna Drewniana
BIP
Zespół muzyczny ,,Nostalgia Band-Białaczów
Dziwny ruch Wójta Gminy Bialaczów
NewsyJak nieoficjalnie dowiedziała się nasza Redakcja, do Przewodniczącego Rady Gminy wpłynął wniosek Wójta Gminy Białaczów Pana Jacka Reszelewskiego, o obniżenie swojego wynagrodzenia. Dziwny to ruch Pana Wójta, zważywszy na fakt że jeszcze w lutym tego roku sam wnioskował do Rady o podwyżkę swego uposażenia. Informujący nas o tym mieszkaniec gminy skomentował ze ,,pewnie jest to decyzja polityczna z góry".Wnioskiem tym, pan Wójt stawia tych radnych którzy głosowali za zwiększeniem Jego uposażenia w dość niezręcznej sytuacji. Jak zagłosują Ci radni, przekonamy się już wkrótce na najbliższej Sesji Rady Gminy. A co Państwo o tym sądzicie?

Z.S
Komentarze
OBSERWATOR dnia sierpie� 31 2017 08:07:27
Jeżeli to prawda to Wójt powinien natychmiast podać się do dymisji a nie robić z siebie balona.Najprawdopodobniej "prikaz" przyszedł z "góry".
msciciel dnia sierpie� 31 2017 10:01:15
Obniżka pensji bo dla wujka nie styka ha ha a balon to on od dawna jest!
Kizilyar dnia sierpie� 31 2017 10:44:54
Osobiście sądzę że to nie był "prikaz" Bardziej dopatrywałbym się w tym zwykłego wyrachowania. Wybory się zbliżają a wójt doskonale zdaje sobie sprawę jaki był odbiór społeczny jego poczynań w związku z podniesieniem sobie uposażenia i chce w ten sposób te nastroje uspokoić. W całej tej sprawie mam inne spostrzeżenie, jeśli rada gminy przegłosuje obniżkę pensji jaśnie nam panującego to automatycznie przyzna się do absolutnego braku suwerenności, innymi słowy wyjdzie na to że radni nie podejmują decyzji samodzielnie ale robią to co wójt im każe. W takiej sytuacji wnioski będą proste, rada gminy nie służy interesowi publicznemu a jedynie wójtowi więc jeśli tak będzie posłużę się słowami Wojciecha Cejrowskiego (z którym w wielu aspektach się nie zgadzam) "WSZYSCY WON" Mam jeszcze jedno odczucie, zaczynam tracić cierpliwość, każda władza popełnia błędy a nasza obecna robi głupoty wykraczające po za margines przyzwoitości.
OBSERWATOR dnia wrzesie� 01 2017 12:55:56
Kizilyar, za podniesieniem wynagrodzenia wójta głosowali tylko radni: K.Joźwik, J. Pawłowska, M. Kiraga, M. Adamus, Z. Trębarczyk, Z.Prusek,M.Paduszyńska, B. Wilk, M. Jaworski i M. Franaszczyk.Czworo radnych było przeciw (E.Lasota, Z.Wereszka, W.Świtkowski, A. Martyka.
Zobaczymy jak będzie głosowanie na przyszłej sesji? Jakie dyspozycje dostanie tych dziesięciu radnych w sprawie głosowania uposażenia Wójta?
msciciel dnia wrzesie� 06 2017 11:22:04
Rada zacna grupa ludzi którzy nic nie zrobili tylko kaske pobierają bo państwowe i dają jak leci.Moja sugestia Zbyszek kochany podsune ci pomysł na wywiady z radnymi bo wybory za rok i niech się pochwalą co zrobili i trzeba ich rozliczyć! smiley
Diana dnia wrzesie� 06 2017 15:18:13
Kizilyar obecni radni nie służą interesowi publicznemu,niestety każdy ciągnie w swoją stronę i dlatego gmina jest tak zadłużona i nie robi żadnego progresu.Wiesz co musiało by się stać? trzeba najpierw wymienić urząd(czytaj stanowiska pracy) bo oni zatrzymali się w poprzednim systemie a trzeba myśleć przyszłościowo.Mamay XXI wiek postęp idzie bardzo szybko a wraz z nimi zmiany jeśli nie masz pomysłu na rozwój i służenie innym nie pchaj sie do polityki.Całą wypowiedz twoją popieram.
zbigniew dnia wrzesie� 06 2017 18:13:55
Korekta do komentarza ,,Obserwatora". Do grupy głosujących przeciw podniesieniu wynagrodzenia wójtowi trzeba dołączyć Panów Franaszczyka i Pruska. Pisałem wcześniej o tym. A co do pomysłu ,,mściciela" to uważam że jest to dobry pomysł i przygotuję się do tego by taką ocenę w sposób obiektywny przedstawić czytelnikom i wyborcom
OBSERWATOR dnia wrzesie� 07 2017 09:06:53
Przepraszam za pomyłkę, faktycznie.
Diana ,to nie stanowiska pracy ale niekompetentnych ludzi na tych stanowiskach należy wymienić.
Kizilyar dnia wrzesie� 08 2017 09:47:03
Absolutnie zgadzam się z tym że urząd gminy potrzebuje terapii wstrząsowej. Co do radnych i ich zasług to szalenie mnie bawi kiedy robią mało ale mówią o swoich czynach jak o heroicznej pracy. Na przykład ostatnio któryś z radnych chwalił się że dzięki niemu powstała wiata przystankowa... Pytam więc co w tym tak niezwykłego? Była potrzebna, została postawiona i tyle a radny zachowuje się jakby to była stacja metra. Wójt chwali się że remontuje drogi, ok ale co to jest za zasługa, to jest jego obowiązek, równie dobrze dozorca może się chwalić tym że pozamiatał schody w budynku, którym zarządza. Obietnice wyborcze są właściwie nie zrealizowane, ile było gadania o wsparciu lokalnych przedsiębiorców, w programie wyborczym wójt zapewniał o powstaniu ośrodka rekreacyjnego nad zalewem, tymczasem gmina jest tak biedna że jak się przechodzi koło stawu w Białaczowie to kaczki ci chleb rzucają. Brak słów.
msciciel dnia wrzesie� 08 2017 11:41:52
Wojt i rodzina się bogaci lasu ubywa to jest dobra zmiana mam nadzieje ze po wyborach wylecą on i jego wujek na zbity pysk !
Diana dnia wrzesie� 09 2017 22:20:38
OBSERWATOR pisząc o stanowiskach pracy miałam na myśli ,że trzeba wymienić pracowników.
msciciel dnia wrzesie� 12 2017 09:54:37
Rada gminy i cały ryszawy lisek jest tylko na papierze mają tyle do gadania co zyd za okupacji !ci co głosowali na nich powinni się wstydzić! I iść szybko do spowiedzi i dać henkowi dużą ofiare
OBSERWATOR dnia wrzesie� 12 2017 15:38:44
mściciel, jeżeli będziemy wybierać na radnych nauczycielki ze szkół gminnych i ludzi spokrewnionych z pracującymi w gminie to tak będzie.Przecież oni muszą dbać o "stołki" czyli robić tak jak wójt nakazuje.
msciciel dnia wrzesie� 12 2017 17:51:21
Tak bywa racja i jeszcze do tego jak się kupuje głosy za jabOle trzeba dać szansę młodym którzy nie lecą na dietę i będą chcieli oddać dietę np choremu dziecku czekam na takich!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Opoczno.info
Hitler w Białaczowie?
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gniazdo Rodzinne
Zamek i pałac
Zamek
Pałac Platerów
Powstanie Styczniowe
Oficjalna strona miasta Opoczno
PLATEROWIE
MUZEUM w OPOCZNIE
Elektroniczna Kronika Gminy Białaczów
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes