BIP
Zespół muzyczny ,,Nostalgia Band-Białaczów
Białaczów po słabym meczu tylko remisuje w Januszewicach

LKS Januszewice - LKS Białaczów 3:3 (2:1)

To co działo się w Januszewicach zaskoczyło wszystkich obecnych na tym meczu. Fatalna postawa bramkarzy, wymiana cios za cios i w końcu przyjazd karetki, po bramkarza gospodarzy. Po jednej z akcji w której padł gol, Kamil Konaszewski wypuścił piłkę z rąk, próbując ratować sytuacje wpadł na Damiana Skalskiego. Potrzebny był przyjazd karetki i usztywnienie nogi, która obecnie znajduje się w gipsie. Sezon dla bramkarzy gospodarzy najprawdopodobniej już się zakończył.

Samo spotkanie było bardzo rwane. Popis w tym meczu dali bramkarze. To po ich fatalnych interwencjach mogliśmy zobaczyć aż 6 goli. Najpierw spotkanie bezpośrednio z rożnego otworzył zawodnik gospodarzy, Damian Pęczek. Do wyrównania po wypuszczeniu piłki z rąk doprowadził Darek Parada. Nie minęło 10 min, a gola do szatni strzelił Rafał Starus, który w drugiej połowie również opuścił boisko z powodu kontuzji. Do dramatycznych scen doszło w 55 minucie, gdy to po ponownym wypluciu piłki przez Konaszewskiego na wślizgu do bramki wpakował ją Damian Skalski doprowadzając do remisu. Bramkarz gospodarzy ucierpiał w tym starciu i musiał zostać zmieniony. W ostatnich 10 minutach regulaminowego czasu gry znowu na prowadzenie wyszli gospodarze, tym razem po nieudanej interwencji Grzegorza Brzeskiego, który pierwszą część sezonu bronił w Januszewicach, a teraz przeniósł się do Białaczowa obejrzeliśmy kolejnego gola. Po sparowaniu piłki na poprzeczkę odbiła mu się od pleców wpadając do bramki. Doczekaliśmy się kolejnej odpowiedzi podopiecznych Zbigniewa Skoczylasa. Wynik z karnego na 3:3 ustalił ponownie Darek Parada.

Bramki: Damian Pęczek 16`, Rafał Starus 44` i Grzegorz Brzeski 79` (samobój) dla Januszewic, Dariusz Parada 33`, 86` i Damian Skalski 55` dla Białaczowa.

Skład LKS Januszewice: Kamil Konaszewski (55` Rafał Wieczorek), Rafał Białkowski, Rafał Cieślik, Mateusz Grałek, Robert Łukasik, Ireneusz Nowak, Damian Pęczek, Kamil Popecki, Rafał Starus (79`), Kamil Woźniak, Błażej Zając.

Skład LKS Białaczów: Grzegorz Brzeski, Mateusz Jaroszyński, Damian Jaworski, Mateusz Karbownik, Dominik Karbownik, Marcin Malinowski, Bartłomiej Migdalski (70` Damian Dolot), Dariusz Parada (90` Adrian Tomasik), Damian Skalski, Marcin Słowiśnki, Damian Szewczyk.