Chcieć to móc
Dodane przez zbigniew dnia Stycze� 09 2024 13:10:10
,,


Mimo wielu przeciwieństw, mimo braku akceptowalności, grupa działaczy społecznych zrzeszonych w Stowarzyszeniu ,,Wilczym Tropem" i OSP Sobień, kolejny raz pozytywnie nas zaskakuje, organizując bez udziału władz miejsko-gminnych i samorządowych, atrakcje dla lokalnej społeczności. Tym razem będzie to ,,Wieczór kolęd i pastorałek", który odbędzie się, w dniu 20 stycznia o godz. 16, w hali sportowej w Białaczowie (wstęp wolny). Z informacji, jaką nasza redakcja uzyskała od organizatora, w przeddzień głównej imprezy, św.Mikołaj rozda dzieciom z klas I-III , z wszystkich szkół na terenie gminy, prezenty. Miłą niespodzianką uświetniającą ten wspaniały wieczór, będzie występ utalentowanej skrzypaczki, twórczyni spektakularnych widowisk muzycznych AGNES VIOLIN.,,


W swoim bogatym repertuarze, artystka prezentuje wiele gatunków muzycznych, (od standardów muzyki rockowej po folk) które łączy nieszablonowy sposób. Ma znakomity kontakt z publicznością.

Od redakcji:
Bardzo ucieszyła nas informacja o tym wydarzeniu, z uwagi na oddolną inicjatywę. Powód drugi to oprawa artystyczna, no i sama gwiazda wieczoru, która na pewno nie będzie koncertować ,,w koszuli od Vistula". Powód trzeci- organizatorzy zauważają nasz portal ,,EKG" jako potencjalnego sojusznika i medialnego partnera a nie wroga. Powód czwarty- uroczystość tą organizuje grupa społeczników a nie autokratywna władza.
Tym bardziej zapraszamy, bo przez chwilę powieje miastem.


Z.S