WESOŁYCH ŚWIĄT 2023
Dodane przez zbigniew dnia Grudzie� 22 2023 14:19:43

Szanowni Czytelnicy ,,Elektronicznej Kroniki Gminy Białaczów" Rok 2023 jest szczególny dla nas, redagujących ten portal. W tym roku nasza redakcja obchodzi 15 lecie. Pierwszy artykuł ukazał się w listopadzie 2008 roku. Cieszymy się że jesteście z nami. Dziękujemy za słowa uznania za to co robimy dla mieszkańców i sympatyków naszej małej ojczyzny. Bijemy rekordy odsłon strony. Z treścią ostatnich artykułów, które ukazały się 17 grudnia, a więc 5 dni temu, zapoznało się ponad 16 tysięcy osób. Nasz licznik odsłon pomalutku dobija do 12 milionów.
W przyszłym roku kalendarzowym, Białaczów powraca do rangi MIASTA, o co zabiegaliśmy przez 7 lat. Tak więc cierpliwość przynosi efekty, tym razem z pozytywnym efektem.
Na głębsze refleksje na temat mijającego roku przyjdzie z pewnością czas. A tym czasem wszystkim , którzy z nami byli, są i będą, a szczególnie osobom samotnym i samym w te święta, życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT.

Redakcja ,,EKG"


Ps. Muzyczny upominek to tekstowe dzieło Zbigniewa Szpotona. W tekście widnieje przesłanie , by w takich szczególnych chwilach, nie zapominać o osobach samotnych.