,,CERA LEPSZA OD LKS-u"
Dodane przez zbigniew dnia Sierpie� 18 2021 18:53:01

W dniu dzisiejszym odbył się mecz II rundy Pucharu Polski pomiędzy spadkowiczem z III ligi ,,Ceramiką” Opoczno a beniaminkiem A Klasy ,,LKS Białaczów” Na trybunach przy ul. Piotrkowskiej w Białaczowie, a także na murawie dominowali goście z Opoczna. Mecz w pierwszej połowie był na wyrównanym i przyzwoitym poziomie. Miejscowi nie ograniczali się tylko do obrony własnej brami i krycia strefowego, ale także śmiało zapędzali się pod bramkę ,,Ceramiki.
Niestety druga połowa obnażyła słabszą kondycję fizyczną zawodników LKS-u. Wykorzystali to zawodnicy ,,Cery” i po przerwie strzelili miejscowym 3 bramki. Mecz zakończył się wynikiem 0:3, do przerwy (0:0). Tak więc drużyna LKS Białaczów godnie żegna się z rozgrywkami o PP , i przystępuje do rozgrywek o mistrzostwo A Klasy.
Ps. Smaczku meczu dostarczył fakt iż trenerem LKS Białaczów jest czynny zawodnik ,,Ceramiki” Opoczno, który jednak zachował się honorowo i nie uczestniczył w zawodach, lecz pozostał na ławce trenerskiej miejscowej drużyny.