W PIĘKNYM STYLU.
Dodane przez Piotr Kolczynski dnia Maj 20 2009 09:33:37
W dniu 17.05.2009 o godzinie 16:00 na stadionie w Białaczowie miejscowy klub podejmował lidera ligii drużynę LKS DZIELNA. Białaczowianie po porażce z Kawalerią Tomaszów Maz. 3:1 widać wyciągneli odpowiednie wnioski, zagrali agresywnie, z sercem co dało wynik aż 3:0. Bramki strzelili: Marcin Bertram, Łukasz Wierzbicki, Damian Skalski. Nasza drużyna grała bez dwóch podstawowych zawodników (Adrian Skalski, Paweł Kaźmierczyk) i jak widać po wyniku, zmiennicy doskonale się sprawdzili. W drużynie z Dzielnej od samego początku trener wprowadzał nerwową atmosferę co przełożyło się na zawodników. W drugiej połowie piłkarz (pseudopiłkarz) po faulu uderzył naszego zawodnika za co został usunięty z boiska. Jego losy podzielił również trener który parę minut później musiał opuścić obiekt. To zwycięstwo przybliża nas coraz bardziej do upragnionego awansu, pozostały dwa mecze które LKS BIAŁACZÓW musi wygrać jeśli chce awansować. TRZYMAMY KCIUKI