Spotkanie opłatkowe.
Dodane przez Piotr Kolczynski dnia Stycze 27 2009 20:04:00
W dniu 24.01.2009 w Szkole Podstawowej w Białaczowie po raz kolejny odbyło się „Spotkanie Opłatkowe” Związku Emerytów i Rencistów Gminy Białaczów. W tegorocznym spotkaniu uczestniczyło 50 osób. Wśród zaproszonych gości w spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Białaczów Jan Jóźwik, Zastępca Wójta Barbara Goworek, przedstawiciele władz kościelnych: Ksiądz Proboszcz Parafii Białaczów Henryk Wójcik, Ksiądz Kanonik Hieronim Serzysko, Dyrektor Szkoły Podstawowej Anna Kałuża, Kierownik GOPS Teresa Łukasik oraz przedstawiciele Związku Emerytów i Rencistów z Opoczna : Zastępca Przewodniczącego Helena Szymańska, Stefan Sałaj (członek).
„Spotkanie Opłatkowe” poprzedziła część artystyczna w wykonaniu dzieci klas II – V Szkoły Podstawowej w Białaczowie pod opieką Pani Zofii Kresińskiej, podczas której zaproszeni goście mogli nie tylko podziwiać występy, ale również włączyć się do wspólnego kolędowania. Po części artystycznej nastąpiło oficjalne powitanie gości przez Przewodniczącą Związku Emerytów i Rencistów w Białaczowie Panią Barbarę Brzeską oraz Wójta Gminy Białaczów.
Całe spotkanie przebiegało w miłej atmosferze przy suto zastawionych stołach. Podczas świątecznej biesiady nie zabrakło wspomnień, wzruszeń i łez, a także słów podziękowania pod adresem organizatorów „Spotkanie Opłatkowe” było kolejną okazją do integracji grupy seniorów z Gminy Białaczów.


Informacja : UG Białaczów.