Zapraszamy na rajd rowerowy
Dodane przez syrenka dnia Kwiecie 18 2015 13:09:22

Urząd Miejski w Opocznie, Urząd Gminy w Białaczowie oraz stowarzyszenia sportowo-turystyczne gminy Opoczno organizują XVI Rajd Rowerowy Towarzystw Sportowych o nagrodę burmistrza Opoczna. Impreza odbędzie się 3 maja w godz. 10 do 15. Start i meta obok MDK.
Trasa o długości 34 km bedzie prowadziła ulicami: Biernackiego, Perzyńskiego, 17 Stycznia, później przez Ogonowice, Ostrów, Wąglany, Białaczów, Ossę, Sobień, z powrotem Białaczów, Parczów, Parczówek, Sitowa aż do Opoczna ul. 17 Stycznia, Perzyńskiego, Biernackiego, MDK.
Drogi asfaltowe i szutrowe.

Zgłoszenie w dniu rajdu w godz. od 9.00 do 9.50. Uczestnicy obowiązkowo muszą posiadać kamizelki odblaskowe. Jak zawsze na rowerzystów czekają nagrody. 10 wylosowanych uczesników otrzyma nagrody rzeczowe Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, 3 - ech wylosowanych rowerzystów odbierze nagrody Art - Komu, a dla jednego wylosowanego uczestnika trzech rajdów organizowanych w br. przygotowano nagrodę burmistrza Opoczna (rower). Na półmetku rajdu odbędzie się ognisko z poczęstunkiem, organizowane przez Urząd Gminy w Białaczowie.

Organizatorzy: OLTS w Opocznie, TKKF Idzikowice, PTTK w Opocznie, TKKF w Opocznie, gmina Opoczno i gmina Białaczów.


Sylwia Chałubińska