Halowa piłka nożna - "O Puchar Wójta".
Dodane przez Piotr Kolczynski dnia Marzec 02 2009 22:15:49

W tegorocznym turnieju piłki halowej ”O Puchar Wójta Gminy Białaczów” udział wzięło piętnaście niezrzeszonych drużyn z terenu całej gminy: Manufaktura, Sędów, FC Górki, Wąglany- Piechna, Parczówek, ABC- Białaczów, Senastion Team, Petrykozy, Respekt- Białaczów, FC Radwan, LZS Zakrzów, Sobień, Parczów, Wąglany-Gołąb, Galaktikos. Po zaciętej rywalizacji do półfinałów zakwalifikowały się cztery drużyny tj: Galaktikos, ABC- Białaczów, Manufaktura, LZS-Zakrzów. W dniu 01.03.2009r o godz. 17.00 odbył się pojedynek półfinałowy pomiędzy Galaktikos a ABC- Białaczów, w którym zwycięzcą została drużyna ABC- Białaczów (trzecie miejsce). Finał turnieju został rozstrzygnięty tego samego dnia o godz.18.00 pomiędzy: Manufaktura-Białaczów a LZS Zakrzów. Laur zwycięstwa w tegorocznym turnieju zdobyła drużyna Manufaktura-Białaczów. Nagrody dla zwycięskich drużyn wręczyli:
Wójt Gminy Białaczów - Jan Jóźwik, Z-ca Wójta Barbara Goworek oraz
współorganizatorzy turnieju: Piotr Jachowicz, Adrian Milczarek, Mariusz Leśnicki