Paczkomat InPost w Białaczowie
Dodane przez zbigniew dnia Sierpie 23 2019 17:57:40
W Białaczowie na parkingu przy sklepie ,,Lewiatan" od dwóch dni funkcjonuje paczkomat firmy InPost. Jak funkcjonuje paczkomat i jakie są procedury by korzystać z tej alternatywnej dla Poczty Polskiej usługi opisujemy poniżej..
Załóż konto na paczkomaty.pl
Załóż konto na stronie www.paczkomaty.pl i wybierz swój Paczkomat. Twój adres e-mail będzie rozpoznawalny dla sklepów oferujących opcję wysyłki do Paczkomatów InPost). Otrzymasz również dostęp do Managera Paczek, który umożliwia nadawanie i śledzenie przesyłek.
Jak odebrać przesyłkę w Paczkomacie
Przy zakupach w sklepie internetowym wybierz opcję dostawy do Paczkomatu. Podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybierz Paczkomat, który znajduje się w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji.
Zaczekaj na powiadomienie
W momencie nadania paczki przez nadawcę, otrzymasz specjalny komunikat mailowy. Co więcej – w chwili dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu otrzymasz z InPost powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Zachowaj je, by móc odebrać paczkę!
Odbierz paczkę
Podejdź do Paczkomatu i podaj na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką. Na odbiór masz 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia. Jeśli nie masz czasu, poproś kogoś zaufanego, by zrobił to za Ciebie!

Więcej szczegółów na stronie www.inpost.pl