Pizzeria-Kawiarnia rozpoczyna działalnośc
Dodane przez zbigniew dnia Wrzesie 07 2018 19:38:53


Tylko kilka godzin pozostało do otwarcia pierwszego tego typu lokalu gastronomicznego w gminie. Pizzeria- Kawiarnia od jutra tj od soboty 8 września od godz 14,00 zaprasza nie tylko smakoszy pizzy i piwa. Tu będzie można także wypić smaczną kawę z ekspresu i zjeść pyszną szarlotkę z dodatkami. Dla tzw szybkich konsumentów przygotowywane będą przekąski np tosty czy zapiekanki. Pizzeria- Kawiarnia czynna będzie w dni robocze do godz 22.00, w piątki i soboty do godz 23,00 a w niedzielę do 21,00.
Oczywiście, jak w większości tego typu lokali, zamówienie będzie można złożyć telefonicznie. Przypominamy adres lokalu. Białaczów, Plac Wolności 13.

A teraz konkurs zaproponowany przez Panią Anię, właścicielkę Pizzerii-Kawiarni. Prosimy o prawidłowe przetłumaczenie nazwy lokalu ,,DA MIO MARITO" Dla osób które pierwsze prześlą do nas właściwe tłumaczenie nazwy, czekają nagrody. Pierwsza nagroda to darmowa pizza, druga-dwa piwa, trzecia-kawa z szarlotką.

Z.S


W naszym szybkim konkursie I nagrodę zdobyła Pani Sandra Kowalska, która najszybciej odpowiedziała na pytanie. Druga była Pani podająca swój nick jako Jagoda 45. Jako trzecia odpowiedziała Pani Weronika Grzesińska. Wszystkie wyróżnione Panie zapraszamy na konsumpcję swoich nagród.
,,DA MIO MARITO" w tłumaczeniu na język polski- ,,Od mojego męża"
Gratulujemy i dziękujem
y.