Elektroniczna Kronika Gminy Białaczów.
News Search:
Strona Główna · Historia - czy Hitler był w Białaczowie? · Znani z Białaczowa · Artykuły · Download · Linki · Galeria · OGŁOSZENIA · TV Białaczów · Białaczów - FilmStycze 20 2019 04:46:22
Obecny adres IP
34.234.76.59
Nawigacja
Statut
Ogłoszenia drobne
Strona Główna
Pogoda - Białaczów
Historia - czy Hitler był w Białaczowie?
Oświadczenie
LKS Białaczów
Kontakt
Szukaj
OGŁOSZENIA
Archiwum newsów
OFERTY POWIATOWEGO URZĘDU PRACY
NASZE INICJATYWY

Ostatnie Artykuły
"Przeniknąć siebie...
Melancholia końca r...
Diagnoza stanu rzeczy.
Stracone pokolenie?
Nasze dzieci - nasz...
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 304
Nieaktywowany Użytkownik: 106
Najnowszy Użytkownik: Darek2578
Orkiestra dęta
Najnowszy Album


Parczów
Losowa fotografia
Zaprzyjaźnione strony
Szkoła Podstawowa w Białaczowie
Gimnazjum im. Stanisława Małachowskiego
Szkoła Podstawowa - Miedzna Drewniana
BIP
Boks reklamowy
Zespół muzyczny ExDuo
Bezpartyjny Komitet Wyborczy
Listę musi poprzeć co najmniej 25 wyborców stale mieszkających w gminie, gdzie leży okręg wyborczy, w którym zgłaszana jest lista. Wyborcy ci nie muszą natomiast stale mieszkać na obszarze tego konkretnego okręgu wyborczego, w którym zgłaszana jest popierana przez nich lista.

4. Czy można udzielić poparcia więcej niż jednej liście kandydatów na radnych?
Tak. Można udzielić poparcia dowolnej liczbie list kandydatów. Udzielonego poparcia nie można jednak wycofać.

5. Kto może zgłaszać listy kandydatów na radnych?
Prawo do zgłaszania list kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin mają komitety wyborcze, które uzyskały od Państwowej Komisji Wyborczej lub od właściwego komisarza wyborczego odpowiednio uchwałę lub postanowienie o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego.
Komitety wyborcze, które uzyskały postanowienie od komisarza wyborczego, mogą zgłaszać listy kandydatów tylko na obszarze wskazanym w tym postanowieniu.
Listy kandydatów w imieniu komitetu wyborczego zgłasza pełnomocnik wyborczy komitetu lub osoba imiennie przez niego upoważniona. Osoba upoważniona nie może upoważniać innych osób do zgłaszania list kandydatów na radnych.

6. Gdzie należy zgłosić listy kandydatów na radnych?
Listy kandydatów na radnych zgłasza się do właściwej gminnej komisji wyborczej.

7. Ile list kandydatów na radnych może zgłosić komitet wyborczy?
Komitet wyborczy może zgłosić w każdym okręgu wyborczym tylko jednego kandydata. W przypadku koalicji wyborczej, która zgłosiła wspólnych kandydatów, komitet wyborczy partii politycznej, który wchodzi w skład takiej koalicji, nie może zgłosić własnych, odrębnych kandydatów do danej rady.

8. Czy osoba wchodząca w skład komitetu wyborczego może być kandydatem na radnego?
Tak. Osoba wchodząca w skład komitetu wyborczego może być kandydatem na radnego. Kandydatem na radnego może być także pełnomocnik wyborczy i pełnomocnik finansowy komitetu wyborczego.

9. Czy jeden kandydat na radnego może zostać zgłoszony w wielu okręgach z wielu list kandydatów?
Nie. Kandydat na radnego może kandydować w wyborach tylko do jednej rady lub sejmiku i może być zgłoszony tylko w jednym okręgu i tylko z jednej listy kandydatów.

10. Czy można kandydować jednocześnie na radnego i wójta, burmistrza, prezydenta miasta?
Tak. Można jednocześnie kandydować na radnego gminy i na wójta (burmistrza, prezydenta miasta), lecz jedynie w tej samej gminie. Nie można natomiast jednocześnie kandydować na wójta (burmistrza, prezydenta miasta) i na radnego powiatu lub radnego sejmiku województwa, a także na wójta (burmistrza prezydenta miasta) i radnego gminy w różnych gminach.
Komentarze
msciciel dnia kwiecie 06 2018 05:24:54
Uuuuuuu jak juz twiedziłem ze całe to ekg jet po to by wypromowac Lokalnych Nikosi to zwolennicy zbysia chcieli mnie zlinczowac i co ?Blok bezparyjny to jak pijak tylko ze na razie nie pijący Żenada dno !Z resztą w Białaczowie wszystko mozliwe więc Dyzma do pracy!
WELES dnia kwiecie 06 2018 12:49:56
A ty bezmiennie plujesz jadem, nie robisz nic to chociaż z nudów i zawiści dogryziesz innym.Na szczęście ludzie,którzy mają choć troche ambicji i chęci by postarać się zostawić te gminę lepszą od dnia poprzedniego, mają w czterech literach takiego sfrustrowanego internetowego kozaka jak ty.Ciekaw jestem czy mialbyś choć odrobinę odwagi by powiedzieć to wszystko co tu wypisujesz Panu Zbigniewowi w twarz. Jak zwykle mścicielku nie pozdrawiamsmiley
msciciel dnia kwiecie 06 2018 19:09:00
Słuchaj.cieniasie jezeli choc troche cos uda się wam lokalnym nikosią zrobic to pojde z kwaiatami i.przeprosze Zbysia ale na razie.czekam i co nic sfrustrowany to jestes ty mowiła.mi twoja zona bo ci nic nie wychodzi i nie podnosi a.więc rozumiem twe rozgoryczenie i cie d...m i tyle cieniasiesmiley
Kizilyar dnia kwiecie 06 2018 20:32:45
WELES zgadzam się z Tobą masz 100% racji. Trzeba jednak brać pod uwagę fakt że msciciel jest smutnym samotnym alkoholikiem i nie można go brać serio. Jego wpisy nie są warte riposty, on tego nie rozumie i nie zrozumie, już kiedyś o tym pisałem że on tylko czeka aż ktoś zareaguje na jego brednie. Niech sobie chłop bredzi, zawsze to jakaś satysfakcja, zresztą po co polemizować z kimś kto nie potrafi pisać? Apeluje też do Pana Zbigniewa żeby usunął wpis "msciciela" bo te personalne wycieczki odnośnie żony Pana WELESA są paskudne.
WELES dnia kwiecie 07 2018 17:20:57
Au au mścicielku jak mnie to nie zabolałosmiley.Ale brawo wszedłeś na nowy poziom chamstwa i prostactwa, gratuluje.P.S nie mam żony,najpierw ukończe studia, stabilizacja dopiero założenie rodziny taką mam kolejność priorytetów nie odwrotne jak mniemam w twoim przypadku bo twoja frustracja na tym forum przypuszczam bieże sie z niezadowlenia ze swojego życia ? Być moze się mylę , ale jestem tylko czlowiekiem.Mam cichą nadzieje, że się zmienisz i jeśli naprawdę chcesz być w opozycji do wszystkiego i wszystkich to krytykuj, ale w sposób merytoryczny jak na mężczyznę przystało. Jak zwykle mścicielku serdecznie pozdrawiam .
WELES dnia kwiecie 07 2018 18:58:49
Dobrze mścicielku nie będę Ci już wiecej odpowiadał bo to można przyrównać do walki Don Kichota z wiatrakami.Kizilyar ma rację, jesteś zbyt ograniczony intelektualnie by cokolwiek zrozumieć, pomijając wlaściwe zachowanie. Nie ma sensu zchodzić do twojego niskiego poziomu, gdyż masz na nim tak olbrzymie doświadczenie, że każdego pokonasz w cuglach.Pław się w blasku swojej heroicznej wiktorii, nic innego Ci nie pozostało. Bye bye smileysmileysmiley "haters gonna hate" smileysmiley
msciciel dnia kwiecie 08 2018 04:12:01
Waw dumny jestes z siebie ? I tyle ci pozostało jak.skonczysz te studia to porozmawiam z synem i moze.cię przyjmie na operatora wózka widłowego bo to szczyt twej mozliwosci intelektualnej i motorycznej Nikos nie osiągniesz nic w zyciu ty ani reszta całej twej swity znam całe to towarzystwo i dlatego jestem pewny tego co mowie,pisze !
Kizilyar dnia kwiecie 09 2018 22:49:43
Nie rozumiem, jakim cudem ktoś kto nie wie gdzie się stawia kropkę obsługuje komputer.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zegar & Kalendarz
Opoczno.info
Hitler w Białaczowie?
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gniazdo Rodzinne
Zamek i pałac
Zamek
Pałac Platerów
Powstanie Styczniowe
Oficjalna strona miasta Opoczno
PLATEROWIE
MUZEUM
Elektroniczna Kronika Gminy Białaczów
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes