Elektroniczna Kronika Gminy Białaczów.
News Search:
Strona Główna · Historia - czy Hitler był w Białaczowie? · Znani z Białaczowa · Artykuły · Download · Linki · Galeria · OGŁOSZENIA · TV Białaczów · Białaczów - FilmPadziernik 19 2019 14:01:44
Obecny adres IP
3.228.21.186
Nawigacja
Statut
Ogłoszenia drobne
Strona Główna
Pogoda - Białaczów
Historia - czy Hitler był w Białaczowie?
Oświadczenie
LKS Białaczów
Kontakt
Szukaj
OGŁOSZENIA
Archiwum newsów
OFERTY POWIATOWEGO URZĘDU PRACY
NASZE INICJATYWY

Ostatnie Artykuły
"Przeniknąć siebie...
Melancholia końca r...
Diagnoza stanu rzeczy.
Stracone pokolenie?
Nasze dzieci - nasz...
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 312
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Sp
Orkiestra dęta
Najnowszy Album


Parczów
Losowa fotografia
Zaprzyjaźnione strony
Szkoła Podstawowa w Białaczowie
Gimnazjum im. Stanisława Małachowskiego
Szkoła Podstawowa - Miedzna Drewniana
BIP
Zespół muzyczny ExDuo
W trosce o dobro społeczne
Informacje EKGgimnastycznej. Prowadzący zajęcia wychowania fizycznego nauczyciel to wielki pasjonat sportu, który w tak ubogich warunkach ustanowił szkołę w Skroninie na 6 pozycji w rankingu szkół w powiecie,posiadających uczniowskie kluby sportowe. Od lat zwracam się z apelem do władz gminnych by dokonać głębszej analizy edukacyjnej jak i ekonomicznej co do zasadności utrzymywania w tym kształcie szkoły w Skroninie. W trosce o dobro społeczne dajmy możliwość wyrównania szans edukacyjnych dla dzieci ze Skroniny i Sędowa a przy okazji budżet gminny zaoszczędzi ok 530 tys w skali roku.
Kolejny punkt programu Sesji dawał możliwość wypowiedzenia się Dyrektorom szkół na temat organizacji i funkcjonowania placówek oświatowych w roku szkolnym 2019/20. Dziś jak stwierdzono, nie jest już problemem zbyt duża ilość dzieci w klasach lecz zły stan techniczny wyposażenia szkół w tym sal komputerowych.
Na tym zamknięto tą część porządku obrad,która dotyczyła funkcjonowania gminnych placówek oświatowych .Nikt z obecnych radnych nie dostrzegł problemu opisanego przez autora, a puentą niech będzie na zakończenie tej części obrad, apel Pani Wójt do Dyrektorów , aby starali się by dzieci nie rezygnowały z nauki w naszych szkołach.

Zbigniew Szpoton
Komentarze
marianna89 dnia padziernik 07 2019 18:04:20
Panie Zbyszku, obejrzałam własnie sesję naszej rady gminy, na której dyrekcja tejże szkoły przedstawiała wyniki egzaminu ósmoklasisty. Wyniki z języka polskiego w szkole w Białaczowie były wyższe niż w województwie , powiecie , gminie, były wyższe od średniej krajowej, wyniki z języka angielskiego wyższe niż w gminie i powiecie!!!!! Dlaczego pisze Pan o szkole w Miedznej Drewnianej jako najlepszej??? Matematyka wszędzie wypadła słabo. Powołuje się Pan nieustannie na rzetelność dziennikarską, a publikuje nieprawdziwe informacje. Uderzają one w pracę nauczycieli i uczniów, którzy osiągnęli tak wysokie wyniki( bo to wspólny sukces)
marianna89 dnia padziernik 07 2019 18:05:52
Chodziło o dyrekcję Szkoły Podstawowej w Białaczowie
Belfer dnia padziernik 09 2019 12:30:10
Pan redaktor się pomylił ,może nie chciał urazić naszej wiecznie opalonej pani Wójt która obiecała że będzie nam się żyło jak w UsA i każdy będzie miał pracę na etacie w Urzędzie gminy.Czuje się oszukany czekam na etat!!😂
degustator dnia padziernik 18 2019 10:11:16
A co taka cisza po wyborach? smiley Nie ta opcja zwyciężyła? Co teraz biedna władza w białaczowie pocznie . Liczyła na zmianę, że p an artur będzie w senacie,a tu taka niespodzianka i pan Rafał Ambrozik został senatorem.Liczyła, że pana Posła Roberta Telusa odsuną w niebyt i jakiś psl- ,owiec będzie w sejmie i znowu zonk. Wygrał PiS i trzeba żebrać , udawać że się popiera Posła, a za plecami śmiać się z jego naiwności, że można go oszukiwać banalnymi obietnicami , s nawet słowem nie wspomnieć o jego zasługach. Mam nadzieję że facet przejrzy na oczy i wszystkich judaszy wyłuska ze środowiska naszej gminy i nie tylko.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zegar & Kalendarz
Opoczno.info
Hitler w Białaczowie?
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gniazdo Rodzinne
Zamek i pałac
Zamek
Pałac Platerów
Powstanie Styczniowe
Oficjalna strona miasta Opoczno
PLATEROWIE
MUZEUM w OPOCZNIE
Elektroniczna Kronika Gminy Białaczów
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes