Elektroniczna Kronika Gminy Białaczów.
News Search:
Strona Główna · Historia - czy Hitler był w Białaczowie? · Znani z Białaczowa · Artykuły · Download · Linki · Galeria · OGŁOSZENIA · TV Białaczów · Białaczów - FilmWrzesie 30 2020 06:06:55
Obecny adres IP
3.234.250.24
Nawigacja
Statut
Ogłoszenia drobne
Strona Główna
Pogoda - Białaczów
Historia - czy Hitler był w Białaczowie?
Oświadczenie
LKS Białaczów
Kontakt
Szukaj
OGŁOSZENIA
Archiwum newsów
OFERTY POWIATOWEGO URZĘDU PRACY
NASZE INICJATYWY

Ostatnie Artykuły
"Przeniknąć siebie...
Melancholia końca r...
Diagnoza stanu rzeczy.
Stracone pokolenie?
Nasze dzieci - nasz...
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 316
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Tadeusz
Orkiestra dęta
Najnowszy Album


Parczów
Losowa fotografia
Zaprzyjaźnione strony
Szkoła Podstawowa w Białaczowie
Szkoła Podstawowa - Miedzna Drewniana
BIP
Zespół muzyczny ExDuo
Czy padła wygrana?

Czy padła wygrana? Na pytanie potrafią tylko odpowiedzieć uczestnicy wczorajszej albo dzisiejszej imprezy w centrum Białaczowa, tuż przy obelisku. Przedstawiamy zdjęcia na których widnieje mnóstwo kuponów loterii zakupionych w pobliskim sklepie, butelki po mocnych trunkach.

P.s. Niniejszym wracamy do pomysłu instalacji monitoringu w centrum Białaczowa.

Z.S.

Komentarze
degustator dnia maj 20 2019 08:12:14
Tak dba o porządki i nie tylko obecna wójt. Wiele spraw jest nie nie zrobipnych (nie pokoszone trawniki, brud, papiery w wielu miejscach , piach na jezdniach-tak na marginesie , jeżeli ktoś wpadnie w poślizg na takim piasku to ciekawe kto pokryje koszty naprawy auta?).Przykłady można mmnożyć. Nic nie jest budowane tylko obecne władze doprowadzają do upadku.Przykłady ? Proszę bardzo : ośrodek w Białaczowie, sala gimnastyczna w Miedzna Drew.(chba 4 postępowanie na dokończenie prac, gdyż obecna wójt nie jest w st a nie prawidłowo zrobić postępowania na to zadanie w celu wybrania wykonawcy, zero pozyskanych środków ( nie licząc tych na salę, a i tu tylko dzięki ogromnejpomocy i wsparciu posł a Roberta Telusa.).Przykłady można mnożyć i w każdej miejscowości takie się znajdą.Pani wójt czuje się tak pewnie że nawet prywatny mąż pracyjący w Petrykozach w szkole przychodzi do pracy ,kiedy chce i o której chce wycodzi do domu. Nikt tego nie kontroluje.Wróciły stare zwycz a je , jak w prywatnym majątku. Najgorsze na koniec. J A K PODAJE ŁÓDZKI FUTBOL LKS BIAŁACZÓW WYCOFANY ZOSTAŁ Z ROZGRYWEK .OBECA WŁADZA Z WÓJT GMINY DOPROWADZIŁA DO TEGO,ŻE KLUB Z KILKUDZIESIĘCIOLETNIĄ TRADYCJĄ PRZESTAŁ ISTNIEĆ. BRAWO PANI WÓJT I POPLECZNICY. TRZYMAĆ TAK DALEJ . TERAZ PROPONUJĘ ZLIKWIDOWAĆ GMINĘ ,PO CO ONA KOMU.? Przepraszam obecnej władzy potrzebna,gdyż bratowa pani WÓJT musi pracować gdzieś przecież.pracyje w jednej ze szkół podstawowych na terenie gmiy. Pytam gdzie nabory na stanowiska, gdzie transparentność? Piękne działania nie ma co .
Belfer dnia maj 21 2019 17:46:01
Powtarzałem nie raz że ta osoba nie nadaję się na wójta że się zmieniła Obiecanki cacanki .Czemu wyborcy wybierają takich osobników którzy mają prywatne ponad wszystko.Widać w naszej gminie są dziwne zwyczaje przewodnicząca rady gminy zostaje koleżanką Wojtowej emerytka która przybyła zPoznania .Której połowa wsi nie może strawic.Układy układziki działaczki z SLD czerwone pająki dla których liczy się tylko mamona czemu głosuje cię na takich delikwentów.???Czy w naszej gminie nie ma ludzi wykształconych? Ze pewna część śmietanki towarzyskiej ma wszystko a pozostali tylko ochłap?Nie mogę tego zrozumieć przecie gmina to my a nie rodzina i dupo władzy z biblioteki czy innej instytucji .Czemu tak jest???
Belfer dnia maj 22 2019 10:57:40
Może jestem nudny ale powtórzę kolejny raz Trzeba stawiać na ludzi nowych którzy mają energię nie są sfajdani polityką.Obecni którzy stoją przy gminnym korycie to ludzie którzy biorą kase i pierdzą w stołek!!! Jak widzę jak zachwycają się bo zrobili kawałek chodnika albo posadzili jakieś krzaki to mnie krew zalewa przecież im za to płacimy 10 tys to jest ogromna suma więc chyba do czegoś zobowiązuje!!!!Mam propozycje zróbmy referendum i pogonmy tą szarancze i wybierzmy wójta dla wszystkich nie dla śmietanki!!!
degustator dnia maj 23 2019 09:15:22
Wychodzi na to że pani wójt nie jest w stanie poradzić sobie z najprostrzymi sprawami w gminie. Po raz kolejny jest rozpisany przetarg na powstanie klubiku dziecięcego w szkole w Białaczowie. To jest żenujące po prostu. Dalej : wybrana firma na wykonanie drogi Sędów Ruda Białaczowska oraz kierownik nadzoru ,gdzie wartość robót to prawie milion złotych( 1000 000 zł !!!!!!!!) ,a gmina białaczów nie dostała na to zadanie dofinansowania ze środków ministerialnych, a do marszałka ze środków na dojazdowe drogi do pól nie chciała złożyć wniosku lub po prostu zapomniała nasza cudowna władza. Gratuluję . Róbcie tak dalej ,a ciekawe jakie zadłużenie będzie w gminie niebawem. Nie wróżę rozwoju tej gminie z takim podejściem władzy do tematów inwestycji. A przecież wójt to specjalista z zamówień publicznych( o czym wielokrotnie mówiła i robi to nadal) , a bierze pensję z prawie największych możliwych na tym stanowisku!!!!! , wice wójt z Wolborza ( za kilka tysięcy miesięcznie) to fachowiec od pisania wniosków i projektów . Pytam gdzie są te zapowiadane inwestycje. Gdzie zdobywane środki zewnętrzne na inwestycje . No gdzie? Jak na razie to realizowana jest obwodnica, gdzie tylko dzięki zangażowniu Wójta Reszelewskiego i Jóźwikom ta inwestycja ma miejsce. Drugą inwestcją która też będzie realizowana na terenie Białaczowa(przez powiat opoczyński który dostał dofinansowanie na to zadanie), to droga od ul.szkolnej do lasu przy osiedlu Małachowskiego. Oczywiście to też zasługa byłych władz gminy z Wótem Reszelewskim na czele i wcześniej podjeętych decyzji i uzgodnień. Obecna władza nie robi nic pożytecznego dla tej gminy .zgadzam się z wypowiedzią belfra . Pozdrawiam czytelników .
OBSERWATOR dnia maj 23 2019 10:08:20
degustator bądź obiektywny, obwodnica to żadna zasługa byłego wójta ani Jóźwików bo plany były dużo wcześniej. Zasługą byłego wójta jest sala gimnastyczna w Miedznej , która miała być oddana jak zapowiadał 24.12.2018r. i do tej pory jest nie oddana. Pieniądze wydał a sali nie ma. Obecna władza jak mówisz dostała dofinansowanie na dokończenie tej inwestycji ale tez musi dołożyć środki ze swojego budżetu. Tak, że wypowiadaj się obiektywnie jak już musisz!
degustator dnia maj 23 2019 12:11:24
Obserwator , otórz to wójtowa nie potrafi poradzić sobiie z dokończeniem inwestycji która w październiku była prawie gotowa gotowa, a termin oddania to 24grudzień. To obecne władze są tak nieudolne i niekompetentne jeśli chodzi o zdobywane fundusze. Gdyby nie pomoc Pana Posła to pewnie i ten wniosek by przepadł, pomimo całej armi specjalistów. A jeśli chodzi o fakty to obecna pani wójt ogłaszała 4 razy konkurs na dokończenie prac przy sali

gimnastycznej, więc nie zwalaj winy na innych tylko kieruj się prawdą Od.ośnie obwodnicy . Najpierw uatal fakty, a później się wypowiadaj. Nie było żadnych planów obwodnicy . Wiele się mówiło , a nic nie zrobiono aby obwodnica powstała . Tak się działo przez lat czterdzieści parę. To dopiero w kadencji wójta Reszelewskiego zaczęto działaćw tej kwestii na poważnie. Odbyło się rozmowy wykonano projekt i teraz dzieje się to nad czym Ci ludzie pracowali. Więc nie wciskaj kitu o wcześniejszych pracach, ponieważ iich zwyczajnie nie było..
Belfer dnia maj 23 2019 13:08:33
Obecna Wójt ani były wójt są siebie warci gdyby Balon zachowywał się jak normalny człowiek został by ponownie Wójtem!!Sodówa uderzył do głowy i tyle!! Powtarzałem nie raz stawiać trzeba na nowych nie partyjnych pachołków i tyle w temacie!!
degustator dnia maj 23 2019 13:21:56
Belfer ,znam człowieka ,może nie tsk dobrze jak ty i nie wiem o wszystkim ale dlaczego uważasz ,że sodówa, jak to określiłeś ,udeżyła. Rozwin zagadnienie. Ja uważam że to bardzo dobry gospodarz, dka którego dobro gminy było ważniejsze niż inne sprawy.
Belfer dnia maj 23 2019 14:53:13
Degustator lub były wójcie na całe szczęście były i miejmy nadzieję że już nigdy podobni ludzie nie staną na czele urzędu!!!Dobry gospodarz pewnie że tak za jego rządów w gminie mieszkańcom zyło się lepiej pkb gminy wzrosło ludzie zaczęli się bogacić bo zarabiali po10 tys złotych ha ha😋
degustator dnia maj 23 2019 15:50:58
Belfer, a ja myślałem że ty zdroworozsądkowo podchodzisz do tematu. Ale nie widzisz co zrobiła tamta ekipa? W každej miejscowości inwestycje, mniejsze lub większe ale były. Powstał Fundusz sołecki, powstał) o wiele drogowych inwestycji, przygotowane zostały projekty pod nowe inwestycje (drogi), będzie budowany wiadukt w Radwanie i ca) a droga do Miedzna. Wiele wiele innych. Poczytaj co było na ulotce wyborczej jeśli chodzi o inwestycje polecam lekturę. Może nie znam wszystkich szczegółów, ale swoją wiedzę czerpię że sprawdzonych źródeł. Polecam również tobie.
Belfer dnia maj 23 2019 17:03:02
Ty zrobiłeś za swoje!!!Nie za nasze bo ja tyram aby tacy jak ty lub podobni mogli się szczycić kawałkiem chodnika lub wiaduktem mamy 21 wiek więc musimy się rozwijać.. Widzisz jeżeli ludzie idą tylko po władzę lub pieniądze to tego nie pojmują!!Wójt jest przedstawicielem wyborców w większym lub mniejszym stopniu oczekują od niego wyborcy rezultatów swojej pracy!!! Powiem jeszcze jeżeli uważasz że nie myślę rozsądnie to jesteś w błędzie!!Zachwyca ciebie budowa sali gimnastycznej a dla mnie to jest fanaberia i strata pieniędzy które można było przeznaczyć na coś innego!!
Belfer dnia maj 23 2019 17:44:05
Najważniejsze jest to aby mieszkańcom się żyło lepiej aby zwykły Kowalski poszedł do urzędu i dostał pomoc bierz przykład z Roberta Telusa który pomaga ludziom bezinteresownie i na tym polega Służba ludziom!!! Chociaż jest z Pisu którego część nie akceptuje.Następne jakim trzeba być Imbecylem aby zwiększyć sobie uposażenie a następnie obniżyć ja nie pojmuję i tacy ludzie mają zarządzać urzędem Boże zlituj się!!
degustator dnia maj 23 2019 19:05:21
Cieszę się że popierasz działania Pana Roberta Telusa. Masz rację dobry człowiek ale i jego działania nie wszystkim niestety się podobają. Tak jak nie wszystkim podobały się poczynania poprzedników. Nie ma takich którzy wszystko robią dobrze ale chociaż widać że się starają. Ja poprzedniego wójta oceniam dobrze, natomiast ta pani ma wyrpbioną markę odpowiednią i mam do tego prawo tak jak i ty aby wyrazić swoją opinię.
Belfer dnia maj 23 2019 19:20:22
Gdyby Wójt Jan nie obrał na zastępcę owej pani która jest Wójtem dalej był bym Wójtem niestety zrobił błąd za który płaci do tej pory! Dlatego piszę jeżeli są osoby które mają podobne zdanie jak moje proszę się nie bać i razem możemy odwołać tą panią która uwłacza swą osobą urząd Wójta !!
Belfer dnia maj 27 2019 18:23:16
Witam ponownie swoje całe oblicze pani Wójt pokazała popierając kandydatkę do Pe z platformy oszustów i krętaczy !! Tacy ludzie władają gminą czy innym urzędem i co za elektorat głosował ciekawe czy starczy etatów by wszystkich przyjąć obiecała dużo!!!
marten dnia czerwiec 04 2019 07:15:23
Dopiero dziś znalazłem chwile i mogę coś napisać , pisze Belfer do Ciebie . Wytłumacz wszystkim w czym dzieci ze szkoły w Miedznej są gorsze od dzieci z innych szkół że budowa dla nich sali gimnastycznej to ''fanaberia''. One nie mają prawa do normalnej nauki ? Mimo wszystko Pozdrawiam Cię.
Belfer dnia czerwiec 04 2019 10:28:56
Nikogo nie miałem zamiaru obrazić !!! Jeżeli tak się stało przepraszam.Po pierwsze dzieci jest mało i będzie jeszcze mniej .Po drugie jest sala gimnastyczna w Białaczowie rzut beretem od Miedznej.Po trzecie to był tylko taki gest polityczny na poprawę wizerunku byłego wójta ale i tak to nic nie pomogło.Po czwarte obecna Wójt z chęcią by się tej inwestycji pozbyła i sobie z nią nie radzi !!
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Opoczno.info
Hitler w Białaczowie?
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Gniazdo Rodzinne
Zamek i pałac
Zamek
Pałac Platerów
Powstanie Styczniowe
Oficjalna strona miasta Opoczno
PLATEROWIE
MUZEUM w OPOCZNIE
Elektroniczna Kronika Gminy Białaczów
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006 - Aztec Theme by: PHP-Fusion Themes